TÁLALÓKONYHAI KISEGÍTŐ [Hungary]

2023. 12. 30.
BUDAPEST 14. KERÜLET

Piacvezető cégcsoportunk BUDAPEST, 14. KERÜLETI tálalókonyháiba keresünk új munkatársakat TÁLALÓKONYHAI KISEGÍTŐ munkakörbe. Ha szívesen lennél csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet a sarkozi.lilla@hungast.hu e-mail címre valamint telefonon is érdeklődhetsz a +36 20 242 6486-os számon.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Kedvező juttatási csomag,
  • Hivatalos, bejelentett munkaviszony,
  • Mindig pontosan érkező munkabér,
  • Teljes (8 órás) és részmunkaidős foglalkoztatás,
  • Pontosan tervezhető munkaidő, napirend,
  • Oktatási intézmények étkeztetése esetén szabad délutánok, esték, szünidők,
  • Összeszokott, gyakorlatias csapat,
  • Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • A főző-és tálalókonyha által elkészített ételek előírás szerinti tálalása,
  • A konyha és a konyhához tartozó helyiségek rendben- és tisztán tartása.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

  • Hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra,
  • Konyháinkon kora reggel kezdjük a napot, ezért a délutánjaink szinte teljesen szabadok.

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Várjuk jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál hasonló munkakörben.

Örömmel vesszük, ha van közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Ha szívesen lennél csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet a sarkozi.lilla@hungast.hu e-mail címre valamint telefonon is érdeklődhetsz a +36 20 242 6486-os számon.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال