MECHANIK - TOKARZ KONWENCJONALNY [Poland]

Mechanik - Tokarz konwencjonalny
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Wykonywanie detali, części zamiennych, specjalistycznych zgodnie z dostarczoną dokumentacją, dostarczonym detalem (odtworzenie)
  • Współudział w zapobieganiu i usuwaniu awarii maszyn i urządzeń
  • Przezbrajanie i regulacje obrabiarek skrawających, dobór parametrów obróbki
  • Przeprowadzanie przeglądów codziennych i okresowych, obrabiarek skrawających
  • Uczestnictwo w planowych remontach maszyn i urządzeń
  • Dbałość o utrzymanie dobrym stanie infrastruktury zakładu
  • Uczestnictwo we wszystkich pracach prowadzonych przez służby utrzymania ruchu

Oczekiwania od kandydatów:

  • Doświadczenie na stanowisku tokarz, frezer, szlifierz. Doświadczenie związane z działaniem, naprawą maszyn branżowych
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w systemie 1 zmianowym
  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę na pełen etat - bezpośrednio przez Colian
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in.: świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie Karty Multisport
  • Programy doceniania
  • Doskonałą organizację pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji
  • Pracę w zgranym, solidnym zespole

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Wyślij CV !

Benefity

  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program emerytalny

Jesteśmy polską firmą rodzinną, obecną na rynku od 1990 roku. Stawiamy na rozwój, nie boimy się zmian i śmiało spoglądamy w przyszłość. Oferujemy konsumentom wysokiej jakości produkty spożywcze, które dostarczają im małych, codziennych przyjemności i sprawiają, że mogą czerpać z życia to, co najlepsze!

W porfolio Colian znajdują się znane i cenione w kraju i za granicą marki: Goplana, Grześki, Jeżyki, Solidarność, Śliwka Nałęczowska, Elizabeth Shaw, Lily O’Brien’s, Familijne, Akuku!, Hellena, Appetita i Siesta. Ich produkcja odbywa się w sześciu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Opatówku (siedziba główna), Kaliszu, Bydgoszczy, Lublinie, Wykrotach i Newbrigde (Irlandia). Działalność eksportowa obejmuje blisko 70 krajów.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu w Dziale Utrzymania Ruchu w Zakładzie w Bydgoszczy (Osowa Góra) przy ul. Srebrnej 22 osoby na stanowisko: Mechanik - Tokarz Konwencjonalny.

Przesłanie do Colian Sp. z o. o. dalej Administrator danych, danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora danych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Colian Sp. z o. o. – dalej Administrator danych, z siedzibą w Opatówek 62-860, ul. Zdrojowa 1.
  • W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Pani/Pana danych, proszę nie wahać się skontaktować z nami pod adresem:

rodo@colian.com, lub nr tel: 62 590 33 46.

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu:
  • wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze danych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w związku z przepisami Kodeksu pracy, a w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  • dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
  • w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora danych – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes, zgodnie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty świadczące na rzecz administratora danych usługi związane z realizacją ww. celów w tym agencje rekrutacyjne, ale także dostawcy systemów informatycznych oraz inne podmioty z grupy kapitałowej Administratora danych.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia aktualnego procesu rekrutacji, a w zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody – do jej wycofania, przy czym w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane nie dłużej niż przez 2 lata. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora danych. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.

Zgodnie z art. 21 ust. 4 RODO informuję, iż przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania dotyczących Pani/Panu danych osobowych.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال