Értékesítő mérnök (Folyamatautomatizálás) [Hungary]

Értékesítő mérnök (Folyamatautomatizálás)

Tegye meg a következő lépést karrierjében az ABB-nél egy globális csapattal, mely a társadalom és az ipar átalakítását ösztönzi egy produktívabb és fenntarthatóbb jövő érdekében. Az ABB-nél minden tekintetben elkötelezettek vagyunk a sokszínű és befogadó környezet kialakítása és fenntartása iránt. Együtt indulunk el egy olyan útra, melyben mindannyian - egyénileg és együttesen is - elfogadjuk és tiszteletben tartjuk a sokszínűséget.

Leendő kollégánk az ABB Folyamatautomatizálási üzletágához csatlakozva a helyi sales organizációt erősítené.

Feladatok

  • Rövid és hosszú távú helyi üzleti stratégiai terv készítése, nyomon követése
  • Új és meglévő (dedikált) vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás és kapcsolatépítés, hosszútávú üzleti kapcsolatok
  • kiépítése és megtartása
  • Kereskedelmi forgalom növelése az ipari automatizálási szegmensben lévő projektekhez
  • Üzleti előrejelzések, riportok készítése
  • Ajánlatok koordinálása, tender anyagok előkészítésében való részvétel
  • Külföldi kollégákkal, társosztályokkal, gyárakkal való kapcsolattartás
  • Kiállításokon és rendezvényeken való aktív részvétel, a vállalati marketing terület szakmai oldalról történő támogatása
  • Partnerek és projektek naprakészen tartása a CRM rendszerben (Salesforce)

Szakmai háttér

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Automatizálási PLC, DCS műszaki ismeretek
  • Hasonló értékesítési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat, vegy-, gyógyszer-, olaj- és energiaipari szegmens ismeretek
  • előnyt jelentenek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság, határozottság, mely kiváló kommunikációs és prezentációs készséggel társul
  • Proaktivitás és mobilitás
  • B kategóriás jogosítvány

További tudnivalók rólunk

Várjuk jelentkezését (igazán nagyra értékeljük az angol nyelven feltöltött dokumentumokat). Ha többet szeretne megtudni az ABB-ről, látogassa meg weboldalunkat a www.abb.com címen.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال