Referent oddělení front office – senior [Czech Republic]

Co budete dělat?

  • Zástup vedoucího oddělení front office a vyřizování agendy v jeho nepřítomnosti
  • $ads={1}

  • Vyřizování potřebných administrativních úkonů spojených se zpracováním klientských žádostí
  • Zajišťování odborné péče pro naše klienty
  • Přípravu a obstarávání potřebných podkladů a materiálů
  • Práce s hotovostí a platebním terminálem
  • Další administrativní práce v souvislosti s aktivitami oddělení front office
  • Obstarávání potřebných podkladů a materiálů pro kontaktní místa středočeského kraje
  • Rozvoz podkladů a materiálu po kontaktních místech středočeského kraje

Jak si Vás představujeme?

  • Jste odpovědní, pečliví a samostatní
  • Máte pro-klientský přístup, jste ochotní, trpěliví a vstřícní
  • Máte dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • Uživatelsky ovládáte PC
  • Znalost anglického jazyka (jiných jazyků) výhodou
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou, nikoliv podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B s ochotou jezdit po středočeském kraji

Co nabízíme?

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr ve významné městské technologické firmě
  • Pracoviště v centru Prahy 1, Škodův palác
  • Přátelský tým
  • Zaučení je samozřejmostí
  • A samozřejmě nezapomínáme ani na běžné benefity: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, 5 dní osobního volna, benefitní konto zaměstnance – příspěvek na penzijní nebo životní připojištění / Multisport karta / peněžní poukázky)
  • nástup možný IHNED

Zaujala Vás tato pozice? Paráda, zašlete nám své CV, vybrané kandidáty pozveme k osobnímu pohovoru.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال