Bolti dolgozó - Debrecen, Balmazújvárosi út 7. (6 és 4 órás munkaidő) [Hungary]

Munkavégzés helye

Áruház — {amount} km távolságra
Balmazújvárosi út 7.
4031 Debrecen

Szerződés típusa

Részmunkaidő

Végzettségi szint

Végzettséget nem igényel
Üzlet

Referencia

315859

Összegzés

Értékünk a kollégánk!

A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország több, mint 18 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és a tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, melynek keretében 2023-ban további 4,4 milliárd forintot fordítunk bértömegnövekedésre.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása
  • árukészlet feltöltése, áru rendezése, üzlet takarítása, pékáru sütése
  • gyors, precíz pénztármunka
  • áru forgatása és minőség ellenőrzése
  • leltár lebonyolításában való közreműködés

Profilod

  • középfokú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi tapasztalat előny
  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalása
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
  • vásárlóközpontú hozzáállás
  • precizitás, pontosság, gyorsaság, megbízhatóság és barátságosság

Amit kínálunk

  • 6 órában: elérhető belépő bruttó jövedelem: 328.000 Ft; maximálisan elérhető bruttó jövedelem jelenleg 349.000 Ft*
  • 4 órában: elérhető belépő bruttó jövedelem: 218.000 Ft; maximálisan elérhető bruttó jövedelem jelenleg 232.000 Ft
  • bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • az első három évben garantált évenkénti béremelés
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km
  • a bruttó jövedelem magában foglalja az alapbért, pótlékokat, arra való jogosultság esetén a Lidl kártyára kapott összeget

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال