OBSLUHA KAMER PRO OZP (M/Ž) - 20 000 ,- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK [Czech Republic]

POUZE PRO OSOBY OZP

Pro potřeby OZP zaměstnanců bezbariérové pracoviště v příjemném kolektivu a moderním technologickém prostředí s možností občerstvení a individuálního plánování směn

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

  • Obsluha bezpečnostních systémů – práce s kamerovým systémem
  • Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
  • Telefonická komunikacePožadavky:
  • Znalost práce na PC – podmínkou
  • Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zvýhodněné volání O2
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný IHNED
  • Odborné zaškolení zkušenými zaměstnanci
  • Relaxační zónu
  • Možnost profesního růstu
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost týdenních výplat
  • Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny
  • Výroční odměny
  • Happy days

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek, Smlouva
Trvání pracovní smlouvy: 12 měsíců

Otázka/Otázky žádosti:

  • Máte znalost práce na PC?
  • Nevadí vám celou směnu sedět a sledovat monitory?
  • Máte čistý výpis z rejstříku trestů?
  • Jste OZP?

Vzdělání:

  • základní škola (Preferované)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال