Eladó/pénztáros [Hungary]

A társaság jelenleg 117 boltot üzemeltet, melyek közül 110 élelmiszer, 7 pedig iparcikk jelleggel működik 92 településen, ebből Budapest öt kerületében. A cég közel 1200 embernek ad munkát, és ezzel családjaiknak megélhetést az ország különböző régióiban.

Eladó/pénztáros

Task(s):

Feladata: állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal
eladói – pénztárosi feladatok elvégzése
rábízott szakterület (pult, polc) folyamatos felügyelete, ellenőrzése, polctükör betartása mellett
szavatossági idő figyelése
fogyasztóvédelmi és HACCP előírásoknak megfelelő árukihelyezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

megbízhatóság, pontosság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

élelmiszer kereskedelemben szerzett gyakorlat, tapasztalat

Amit kínálunk:

mozgó bér, műszakpótlék, év végi jutalom vasárnapi munkavégzésre 200% túlóra fizetése vármegye bérlet térítése 86%-ban vagy gépkocsi hozzájárulás 30Ft/km folyamatos tudásfejlesztés csapatban való gondolkodás és cselekvés kedvezményes üdülési lehetőségek

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال