Produktionsmitarbeiter: in Schmiede (m/w/d) Kovács [Austria]

Feladatok:
  • Kovácsmühelyben megtalálható berendezések kezelése
  • A termékek mennyiségi- és minoségi ellenorzése
  • Présgép beállítása
  • $ads={1}

  • Anyagok szállítása
  • Présgép eloírás szerinti karbantartása
Elvárások:
  • Ipari területen, több müszakos munkarendben szerzett tapasztalat elvárt
  • Gyors felfogóképesség, megbízhatóság, rugalmasság
  • Minoségtudatosság, aktív munkavégzés
  • Képes csapatban együttmuködni, kész új dolgokat elsajátítani, targoncavezetoi engedély elony
  • Fizikai munka és 3 muszakos munkarend vállalása
  • Jó német nyelvtudás szükséges (munkavédelem)
Kereset, juttatások:
Ebben a pozícióban elérheto bruttó havi kereset 2829,98 Euro (teljes munkaidos alap juttatás), képzettségtol, tapasztalattól és muszakoktól függoen további kiemelkedoen magas pótlékok.
Természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld) továbbá muszakpótlékok a kollektív megállapodás alapján. A céghez való átvétel a képzési idoszak után lehetséges, ebben az esetben a fizetés a bruttó 3500 Euro-t is elérheti .

Ügyfelünk egy érdekes és felelosségteljes tevékenységi kört kínál önnek egy modern és dinamikus vállalkozásban, valamint jó kereseti és fejlodési lehetoséget biztosít a dolgozói számára. Mindezt kituno környezetben és elkötelezett kollégákkal. Megfelelo számú parkolóhely az üzem környezetében biztosított.

Munkaido: 3 muszak, 38,5 óra/hét
Munkakezdés: azonnal
Munkavégzés helye: Höhnhart

Kérjük, hogy jelentkezését és fényképes önéletrajzát német nyelven megküldeni szíveskedjen. Felvételi követelmény a legalább A1-es szintu német nyelvismeret, amennyiben ez nem teljesül, nem tudunk együttmuködni és sajnos el kell utasítanunk a jelentkezését! Köszönjük megértését!
FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülo költségeket (pl. utazás, szállás).
A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még a jelentkezés elott gondoskodjon róla!

#ungarjob#
Brutto EUR 3028,08 bis Brutto EUR 3500,00

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال