Prodejce kempingového příslušenství / e-shop [Czech Republic]

O nás

Jsme společnost Hykro s.r.o. založena r. 1999, největší prodejce obytných vozů a karavanů v ČR. Provozujeme servis, půjčovnu, bazar, e-shop pro karavany a kempování. Sídlíme v moderním autosalonu na Praze 5 –Řeporyje. Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí na trhu, přátelským kolektivem, příjemným pracovním prostředím a zajímavým zaměřením společnosti.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky (osobní, telefonická i e-mailová)
  • zpracování,příprava a odesílání objednávek z e-shopu
  • vystavování faktur k objednávkám
  • prodej doplňků a příslušenství na prodejně
  • objednávánízboží udodavatelů
  • příjem a nacenění zboží
  • doplňování zboží na prodejně
  • administrace e-shopu

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti s prodejem
  • příjemné vystupování
  • výborná komunikace se zákazníkem
  • znalost PC na uživatelské úrovni
  • základní znalosti účetních dokladů (zaškolíme)
  • fyzická zdatnost
  • komunikativní znalost anglického jazyka - slovem i písmem
  • pečlivost, zodpovědnost a týmový duch
  • řidičský průkaz sk. B
  • německý jazyk výhodou
  • zkušenosti s karavany výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme práci v mladém a příjemném kolektivu a řadu zaměstnaneckýchbenefitů: příspěvek na oběd, po odpracování 6 měsíců nárok na bezplatné zapůjčení karavanu na týden zdarma, zvýhodněné pojištění vozidel pro zaměstnance, možnost měsíčních odměn, roční bonusy za profitabilitu firmy, možnost využití nákupu náhradních dílů a servisních prostor pro soukromé vozidlo

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال